Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Avla - Page 2 Welcome
Avla - Page 2 Settings
Avla - Page 2 Letnicasi
Avla - Page 2 Hogwartslarge
Avla - Page 2 Honorplace
- - -
Avla - Page 2 Staff

 

 Avla

Go down 
+3
Arron Elvendork
Emma
Dysee Blinn Nox
7 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Laurentice Kimora Seymour

Laurentice Kimora Seymour


prispevki : 25
pridružen dne : 17/04/2010

Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime25/4/2010, 11:13

Laur je spet pogledala v tisti kot na hodniku in pomislila, da ga je v eni minuti pogledala že velikokrat in se sedaj spet zavedala, kako se dolgočasi. Že celo dopoldne je porabila za sprehajanje po bradavičarki in jo je tako samo še bolj spoznavala. Mlace je bila celo presenečena, da je sedaj opazila kar veliko stvari, za katere je prej trdila da jih ni. Po dolgi hoji je vseeno prispela do avle in se kar nekaj trenutkov obotavljala, če naj vstopi ale ne. "Zakaj le bi naj šla v avlo? tam res PONAVADI ni nikogar... Mogoče pa bo se po pomotoma nekdo pojavil tam in bom sklenila novo prijateljstvo" zahihitala se je vsaj je bila prepričana, da bi še sama s sabo težko sklenila prijateljstvo. Naposled se je vseeno odločila, da bo vstopila vsaj je čutila kot, da bi jo nekaj kar vleklo tja. Takoj ko je vstopila je pred sabo zagledala neko dekle. Kdo je to? Nisem še je videla... je pomislila in jo radovedno pogledala. "Hm... Živjo" je hladno a vseeno malce nervozno rekla in še vedno gledala proti dekletu. Ni bila vajena, kar tako srečevati ljudi, na bolj ali majn osamljenih mestih. "No, jaz sem Laurentice Seymour, če je to pomembno... Lahko pa me kličeš kar Laur. In kaj počneš tukaj? Veš jaz imam res rada bolj osamljene kraje in ponavadi tam ne srečam prav veliko ljudi" je rekla in si med tem lahkotno popravila štrleče lase.
Nazaj na vrh Go down
Rain Sapphire Immortally

Rain Sapphire Immortally


prispevki : 31
pridružen dne : 16/03/2010

Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime27/4/2010, 05:56

Lyss se je razgledovala okoli in prvič videla nekaj stvari, za katere se ji je zdelo, da jih nikdar na Bradavičarki ni bilo. Opazila je, da je avla zelo velika in v njej je zbujala občutek majhnosti, kar je tudi bila v primerjavi z avlo. Potihoma se je zasmejala ob spoznanju kakšne misli ji rojijo po glavi. Hja, takšna pa sem. Sanjačica. Kar naenkrat se ji je zdelo, da se skoraj vse okoli nje premika, kar niti ne bi bilo čudno glede na to, da je Bradavičarka čarovniška šola. Potem je videla pri vhodu dekle, ki je stopalo proti njej. Nisem je še videla, a verjetno je kar nova... Pozdravila jo je malce hladni in nervozno a tega je bila Lyss navajena. "Živjo." Je previdno in nezaupljivo rekla. Pregledala jo je od glave do pet z malce zoženimi očmi. Predstavila se je kot Laurentice Seymour oziroma Laur. "Jaz sem pa Lyssa Lyan Chantilly lahko pa me kličeš kar Lyss če hočeš." Aaa, Spolzgadovka se mi zdi... "Tudi jaz imam rada osamljene kraje in tudi jaz ponavadi tam ne srečam veliko ljudi veš. In malo sem se pač sprehajala po Bradavičarki, da bi jo malce bolje spoznala čeprav sem tukaj že veliko časa pa sem se ustavila tukaj, ker sem se kar malo utrudila. Mimogrede, koliko časa si že tukaj? In iz katerega doma si?" To je povedala zvisoko dvignjeno glavo. Zdaj je že prav vstala. Videla je, da ima tudi Laurentice goste črne lase, vendar so bili Lyssini bolj ravni kar jo je veselilo. Grizla si je ustnico ter pogledovala k vhodu. Upala je, da ne bo nikogar več. Usedla se je na tla in potapljala po prostoru poleg nje. "Prisedi. Povej mi kaj o sebi in bom potem še jaz."
Nazaj na vrh Go down
Laurentice Kimora Seymour

Laurentice Kimora Seymour


prispevki : 25
pridružen dne : 17/04/2010

Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime29/4/2010, 08:00

Laur je za nekaj trenutkov opustila opazovanje skoraj še neznanke in pogledala po veliki avli. Tudi sama je za nekaj trenutkov izgubila nadzor in počutila se je, kot da bi bila samo majhna mravlja srede gromozanskega prostora. Kakšen prostor... Čez nekaj trenutkov pa se je rajši spet obrnila k dekletu, katero je jo tedaj že pozdravilo. Vedela je, da jo želi spoznati, zase pa ni mogla tega ravno trditi. Nikoli ni spoznavala ljudi na tak način, a ta se ji je sedaj zdel prav lep. Takoj ko je Laur videla, da si jo dekle ogleduje, je tudi sama z očmi pregledala njo, na prvi pogled je izgledala dokaj prijetno in zadosti neprijazno. Predstavila pa se je kot Lyssa Lyan Chantilly oz. kot Lyss. Zakaj mi ta priimek ni znan?! "Jaz sem tudi malce raziskovala Bradavičarko in pri tem spoznala, da je to koliko časa si tukaj, skoraj nič ne pomeni pri tem kolikor vidiš in poznaš vse prostore" je še vedno previdno in pazljivo rekla in sprejela povabilo, da bi se vsedla zraven Lysse. Ko sta obe že sedeli na ne ravno udobnem kraju je spet pogledala Lysso. Hm... Drznvraanka mogoče... Pihpuffka najverjetneje ni... "Koliko časa sem že na tej šoli? Ne preveč dolgo, par tednov... Mogoče tri... Ti si pa verjetno že kar dolgo na tej šoli, ali? Jaz sem iz Spolzgada, verjetno sem takšna kakršni tja spadajo ne? In ti si v katerem domu? Verjetno ne v Pihpuffu..." Iz žepe je hitro potegnila palico in na kratko zamahnila z njo, tako da so njeni lasje takoj postali ravni in lepo urejeni. Ko je Lyss pogledala k vratom je ji je Laur z pogledom sledila. Potem je sklepala da Lyss noče, da bi se jima še kdo pridružil, to pa je bilo skoraj nemogoče. "Hm... Kaj naj ti povem? No, prihajam iz družine Seymour, verjetno jo že poznaš. Bogata, kruta in še kaj..." je rekla in naenkrat utihnila. Ne bi smela tako govoriti o lastni družini... Čeprav je vse tako... Ne bi smela....
Nazaj na vrh Go down
Pauline L. Hendson

Pauline L. Hendson


prispevki : 55
pridružen dne : 07/05/2010

Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime3/6/2010, 10:09

Po stopnicah sta v vhodno avlo z Damienom prikorakal od ure Napojev in se ustavila pri točkah domov. Nato sta poškilila v Veliko dvorano. Notri je nekaj dvajset učencev delalo naloge ali se pogovarjalo. Ko sta tiho priprla vrata, skozi katera vsako leto vstopi gruča študentov je Pauline vprašala: Hej, Damien! Saj še velja danes, kajne?" Nato je pogledala proti stopnicam, ki so vodile do doma Pihpuffovcev in kuhinje, ker jo je vprašanje spravilo v rahlo zadrego. Toda hotela se je le prepričati če je njun dogovor še dogovor. Mimo se je sprehodila Gorgia iz drugega letnika, ki jo je Pauline poznala še iz Walesa, kjer je živela blizu njenega norega strica. "Upam, da ti vaja z menoj ne bo odveč!" je kot že v dnevni sobi še enkrat ponovila. Res si ni želela, da bi kogarkoli prepričevala v nekaj česar on ni želel, oziroma, da bi moral zaradi nje delati kaj kar mu bi bilo odveč. Da bi bil osebi čas z njo odveč. To seveda ni držalo v vseh primeri. Hitro ga je ošinila s pogledom v pričakovanju njegovega odgovora.


Nazadnje urejal/a Pauline L. Hendson 22/6/2010, 15:54; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime21/6/2010, 19:15

"Seveda velja!" ji je zagotovil Damien in se ji spodbudno nasmehnil. Njune prve učne ure se je že nadvse veselil. "Od sošolca iz sedmega letnika sem izvedel za neko zapuščeno učilnico, kjer bi se lahko dobila in vadila. Samo upam, da jo bova našla. Baje, da je v sedmem nadstropju, vanjo pa se pride skozi sliko dveh vrtnic. Si zato, da se dobiva po večerji in se potem odpraviva tja?"
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Avla - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla   Avla - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Avla
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: