Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Allison Narcissa A. Moon Welcome
Allison Narcissa A. Moon Settings
Allison Narcissa A. Moon Letnicasi
Allison Narcissa A. Moon Hogwartslarge
Allison Narcissa A. Moon Honorplace
- - -
Allison Narcissa A. Moon Staff

 

 Allison Narcissa A. Moon

Go down 
AvtorSporočilo
Allison Narcissa A. Moon

Allison Narcissa A. Moon


prispevki : 11
pridružen dne : 23/03/2010

Allison Narcissa A. Moon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Allison Narcissa A. Moon   Allison Narcissa A. Moon Icon_minitime8/5/2010, 18:40

1.Pa mi za začetek povej tvoje ime in starost:
Allison Ciara Arabelle Moon, 15 let.

2. Pri kolikih letih si izvedel/a, da si čarovnik/ca:

To sem vedela. Prepričala sem se pri 10 letih.

3.Kako pa se je to zgodilo:

(Glasen smeh) nič se ni zgodilo, le to, da je moja sestrična zaradi moje magije trdo pristala na tleh.

4. Oprosti, slabše vidim. Se mi lahko opišeš:

Imam zelo dolge blond lase. Pri meni so najbolj izstopajoče strupeno zelene oči. Najbolj sem ponosna na zelo lepo postavo, kar se opazi takoj, ko me ošineš. Imam naravno rdeče ustnice, na katere rada nanesem gloss. Na nohte si večkrat nanesem prozoren lak. Oblačim
se v ohlapna oblačila.

5. Imaš kakšne posebne lastnosti:

Ja, zelo lepo pojem. Pravijo da tako lepo, da me menjavajo za morsko deklico. Ljudi ki mi grenijo življenje, večkrat zeloooo zavedem. Nato ne vedo več, kje so. V tem strašno uživam.

6. Aha. Iz česa pa je sestavljena tvoja palica:

Je zelo posebna. Iz tisovine,v njej pa je luska in las morske deklice ter zdrobljen list vrtnice. Je rdečo srebrne barve.

7. Za kaj pa je najbolj uporabna:

Za vse mogoče.

8. Lepo. Ali se kdaj misliš plaziti v prepovedani gozd:

Ja, seveda.

9. Kaj pa dom; v katerega bi najraje šel/šla:

Ker je bila vsa družina v Gryfondomu, tja spadam tudi jaz.

10. Tvoj značaj; povej mi kaj o njem:

Sem lahko precej hladna in neprijazna. V resnici sem dobrega srca in rada pomagam. Pravijo mi, da som zelo pogumna in zelo malo pravična. Zlobna nikakor ne, pametna pa samo, kadar se moram spomniti česa, kar bi me rešilo iz godlje. Sovražm hudobijo, čeprav sem takšna tudi sama, ampak skoraj nič.

11. Družina pa...

Moja starša sta zaposlena na ministrstvu za čaranje na sekreteriatu za mednaodno sodelovanje med čarovniki. Niti malo me ne razvajata, zato so moje edine prave prijateljice živali. Večkrat so mi pomagae iz godlje in danes so moje najboljše prijateljice. Starša hočeta večino časa preživeti z mano, a sta cele dneve na ministrstvu, jaz pa sem prepuščena sama sebi.

12. Aha. Hvala da si odgovoril/ana vsa vprašanja. Kmalu izveš, v kateri dom te bomo vtaknili.

Denar: 1000 G

Imetje: Palica
Osebni predmeti
.......
Nazaj na vrh Go down
 
Allison Narcissa A. Moon
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dvorec družine Moon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv :: Kotički uporabnikov-
Pojdi na: